Майбутнім бакалаврам та магістрам

images 2 Кафедра Економіки

 Запрошує на навчання випускників шкіл, технікумів, спеціалістів, бакалаврів для навчання за напрямком 051 Економіка

 

 

на денну, заочну та дистанційну форми навчання

кран"Будуй майбутнє з нами" 

 Інформація для вступу на навчання за першим ступенем освіти (бакалавр)

Інформація для бакалаврів та спеціалістів для вступу на навчання за другим ступенем освіти (магістр)

Шановні абітурієнти, друзі та студенти.

Вас вітає колектив кафедри Економіка.

 Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.

Ви хочете цікаву, перспективну, динамічну професію, яка дала б вам змогу реалізувати себе як особистість?

 ТОДІ ВАМ ДО НАС!

Ринок праці вимагає сьогодні нову генерацію фахівців: професійно вибагливих,  практично підготовлених, тих, які володіють іноземною мовою та сучасними програмними продуктами.

 

Економіст – це професія сучасності та поза часом. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати, де потрібно контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи діяльності та пропонувати шляхи вирішення проблемних ситуацій.

В умовах цифрової економіки є головні вимоги для фахівців, які прагнуть отримувати високу зарплату та будувати успішну кар’єру. Навчання за освітньою програмою «Економіка підприємства» враховує всі вимоги та тренди і має неповторні для інших ВУЗів особливості:

 

По-перше, студенти отримують ґрунтовну економічну підготовку. Вони вчаться сучасних методам економічної діагностики та бізнес-планування. Це ті методи, які застосовують у своїй роботі провідні компанії України та світу.Для того, щоб навчання було цікавим та корисним в університеті реалізовано унікальну, дуже прогресивну систему навчання. Вона, звичайно, враховує досвід найбільш відомих іноземних університетів.

 

По-друге, для майбутньої роботи на керівних посадах студенти вивчають усі тонкощі сучасного управління та психології. Ви будете справжніми профі з управління персоналом, організації власного бізнесу та керівником, який гуртує біля себе  талановитих людей. Авторські лекції читають відомі в Україні професори та доценти.

 

По-третє, більшість дисциплін підкріплена сертифікованим вивченням найбільш популярних програмних продуктів. В умовах цифрової економіки це головна вимога для фахівця, якій хоче отримувати високу зарплату та будувати успішну кар’єру.На базі кафедри створену сучасну лабораторію «Економіки будівельних підприємств». В ній Ви опануєте найкращі бізнес-практики! 

график

Місце роботи економіста:

 • Директор з економіки
 • Заступник цифрового директора з економіки
 • Економіст з планування
 • Аналітик з фінансово-економічної безпеки
 • Економіст з міжнародної торгівлі
 • Економіст відділу логістики та ЗЕД
 • Економіст відділу маркетингу та реклами
 • Економіст з праці
 • Економічний радник
 • Бізнес-аналітик
 • Бухгалтер-економіст
 • Фахівець з реалізації фінансових послуг
 • Аналітик фінансових ринків  
 • Економіст фінансово-кредитного відділу
 • Викладач економічних дисциплін
 • Ревізор
 • Діловод
 • Кредитний аналітик

5 причин навчатися у нас:

- Поєднання багаторічних традицій з новітніми технологіями навчання та наукових досліджень

- Фундаментальна освіта в галузі економіки – запорука кар’єрного зростання

Найкращими топ-менеджерами компаній є люди з математичною, економічною або технічною освітою. Вивчання точних наук розвиває універсальне уміння вирішувати будь-які життєві та фахові проблеми.

- Викладачі найвищої кваліфікації

Багато професорів та доцентів факультету отримали освіту в найбільш престижних університетах України. Завдяки ряду міжнародних проектів ми переймали передовий досвід викладання та наукових досліджень в університетах світу.

- Здобувайте ще й військову спеціальність

Починаючи з другого курсу хлопці та дівчата можуть навчатися також на військовій кафедрі і отримати звання лейтенанта.

- Інститут – дружна родина

Студенти навчаються в невеликих групах. Жоден студент не залишається поза увагою викладачів. Ми створили комфортні умови для вашого всебічного та гармонійного розвитку. 

Університет, подібно до найбільш відомих Європейських університетів, находиться у затишному історичному центрі міста Харків. Усі іногородні студенти забезпечені гуртожитком. Гуртожитки розташовані безпосередньо поблизу навчальних корпусів, лише три станціії по одній лінії метрополітену. Наші студенти мають вдосталь часу як для навчання, так і для змістовного дозвілля. Ви можете брати участь у численних мистецьких, літературних, спортивних колективах, багато з яких є відомими не тільки в Україні, а й за її межами.

Вдалого Вам вибору, шановні абітурієнти!


Сейчас 1175 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте