Новини

 

Увага! 

Інформація щодо складу екзаменаційних комісій та графіку захисту бакалаврів та магістрів на кафедрі Економіки за посиланням


 23 червня 2022 р. розпочався захист дипломних робіт магістрів заочної форми навчання спеціальності 051 Економіка в дистанційному форматі!

захист 24 0622

Вітаємо з успішним захистом! 


дистанц режим війна

З метою організації освітнього процесу у другому семестрі 2021/22 н.р. в умовах воєнного стану згідно з Наказом №66-01 від 21.03.2022 року навчальний процес за денною та заочною формами навчання з 26.03.2022 р. проводиться у дистанційному режимі відповідно до розкладу занять, графіку консультацій з урахуванням наступних вимог:

— лекційні, практичні та лабораторні заняття — в режимі онлайн-конференцій;

— організація та контроль самостійної роботи здійснюється на базі платформ Moodle та/або Teams;

— консультації з дисциплін, курсового проєктування, виконання кваліфікаційних робіт — з використанням всіх доступних форм та засобів їх проведення, забезпечивши інформування здобувачів освіти щодо форми, часу, посилання для доступу на ресурс, з використанням якого проводиться консультація;

— оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти здійснюється шляхом перевірки завдань, контролю засвоєння теоретичного і практичного матеріалу на базі платформ Moodle та/або Teams;

— за можливості, буде передбачено відео/аудіо запис лекційних, практичних, лабораторних занять, пояснень теоретичного та практичного матеріалу з подальшим забезпеченням доступу здобувачів освіти до таких матеріалів;

— атестація за змістовними модулями здійснюється в межах періоду теоретичного навчання, практики, встановлених графіком освітнього процесу, без обмежень щодо термінів виконання окремих завдань.

Бережіть себе та рідних! Віримо у Перемогу!

Нагадуємо - Розклад консультацій викладачів кафедри Економіки


821 квітня 2022 р. відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри Економіки канд. екон. наук Вороніної Ольги Сергіївни з предмету "Фінансовий ринок"

21 квітня 2022 року відбулося відкрите лекційне заняття старшого викладача кафедри Економіки канд. екон. наук Вороніної ольги Сергіївни на тему "Фондова біржа та біржові операції" зі студентами 2 курсу академічних груп Е 2020-1, Е 2020-2, МіЕк 2020-1, МіЕк 2020-2.

Сучасні технології та креативна подача лекційного матеріалу - все неперевершено. Дякуємо Вам, Ольга Сергіївна, за можливістю відвідати цей захід.


 Перенесення навчальних занять

У зв’язку з тим, що 17 лютого по 19 лютого 2022 року доцент кафедри економіки Пушкар Тетяна Андріївна задіяна у роботі експертної групи з акредитації ОП Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти (наказ №43-Е від 02.02.2022), заняття доц. Пушкар Т. А. перенесено

перенос занятий


Завідуюча кафедри економіки Матвєєва Наталя Миколаївна взяла участь в онлайн форумі "Лідери освітніх змін"

Підвищення кваліфікації Матвєєва НМ


Кафедра економіки вітає Вороніну Ольгу Сергіївну з завершенням міжнародного стажування!

Старший викладач кафедри економіки, к.е.н. Вороніна Ольга Сергіївна взяла участь у стажуванні на тему «Сучасні методи навчання та інноваційні технології у вищій освіті: європейський досвід та світові тенденції», що було організовано Університетом фінансів, бізнесу та підприємництва у м. Софія (Болгарія) з 20 липня 2021 по 20 жовтня 2021 р.

сертифікат


Колектив кафедри економіки щиро вітає свою колегу!

Колектив кафедри економіки щиро вітає кандидата економічних наук Славуту Олену Іванівну з присвоєнням вченого звання доцента! Бажаємо подальших успіхів, наукових звершень та творчої наснаги!!!

ЕИ


защита 3.11 1Захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти освітньої програми "Економіка підприємства"заочної форми навчання

3 и 4 листопада 2021 року на кафедрі економіки в дистанційному режимі відбувся захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти освітньої програми "Економіка підприємства"заочної форми навчання. Представлені роботи охоплювали широке коло питань ефективності функціонування, підвищення конкурентоспроможності, розвитку інноваційної діяльності, залучення інвестиційних ресурсів та інші актуальні питання діяльності підприємств інфраструктури міста, будівельних підприємств та підприємств інших галузей регіону.

Колектив кафедри щиро вітає наших випускників із завершенням навчання і бажає подальшого професійного зростання!


7 2

04.11.2021 р. Завершився захист дипломних робіт бакалаврів заочної форми навчання спеціальності 051 Економіка в дистанційному форматі!

 

 

Вітаємо з успішним захистом та чекаємо в магістратурі!

 

 

 


6 103.11.2021 р. Продовжується захист дипломних робіт бакалаврів заочної форми навчання спеціальності 051 Економіка в дистанційному форматі!


Вітаємо з успішним захистом та чекаємо в магістратурі!

 

 

 


5 102.11.2021 р. розпочався захист бакалаврів заочної форми навчання спеціальності 051 Економіка!


Вітаємо з успішним захистом та чекаємо в магістратурі!

 

  


Запрошуємо на зустріч з експертною групою з проведення акредитаційної експертизи

Запрошуємо всіх бажаючих учасників освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації) завітати на зустріч з експертною групою з проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю «051 Економіка» освітньої програми «Економічна аналітики» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.
Зустріч відбудеться 8 жовтня 2021 р. о 14-00.


Підключитись до конференції Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/86874490126?pwd=Zk1xLzBtZ3lTNEtqWHRnZjVETGorUT09
Ідентифікатор конференції: : 868 7449 0126
Код доступа: 2021


Увага!

У зв’язку із участю доцента кафедри, канд. екон. наук, доц. Пушкар Т. А. у проведенні акредитаційної експертизи у якості експерта Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у період 05.10.2021-07.10.2021 р. (наказ №1670-Е від 24.09.2021 експерта Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти), навчальні заняття перенесено.
 
1. Інформаційна економіка, групи ЕП 2018-1, МіЕк 2018-1, МіЕк 2018-2
 
з 05.10.2021 на 13.10.2021, 2 пара (1045-1150)
 

2. Відкриті інновації та цифрова трансформація економіки, групи М ЕкАналіт 2021-1, М МіЕк 2021-1

з 06.10.2021 на 12.10.2021 р. 5 пара (1605-1740)

 


Відкрита лекція доцента кафедри Економіки канд. екон. наук Славути О.І.

 

4 4

 

20 вересня 2021 року відбулась лекція майстер-клас доцента кафедри Економіки канд. екон. наук Славути Олени Іванівни на тему «Структура управління підприємством», що стала прикладом професіоналізму, досвіду та любові до своєї справи. Сучасні технології та креативна подача лекційного матеріалу - все неперевершено. Дякуємо Вам, Олена Іванівна, за можливістю відвідати цей захід.

Детальніше

  


15 вересня 2021 р куратори кафедри Економіки відвідали гуртожитки №1,2,3,4,5,6 в яких проживають студенти спеціальності 051 Економіка

3 1

 

Куратори ознайомилися з умовами проживання, організацією побуту, обговорили з комендантами гуртожитку нагальні питання. Також були проведені профілактичні бесіди зі студентами щодо дотримання правил протипожежної безпеки, турботи про збереження здоров'я та необхідності дотримання маскового режиму у зв'язку із загостренням захворюваності на Covid-19. В ході відвідування кімнат був перевірений їх санітарний стан, а також проведені консультації з особистих питань, пов'язаних з конкретними життєвими ситуаціями. 

Детальніше

  


Організаційна зустріч куратора академічної групи Е 2021-1 із здобувачами вищої освіти

7 вересня 2021 року на кафедрі економіки відбулася організаційна зустріч здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальності 051 Економіка освітньо-професійної програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня (група Е-2021 - 1) із куратором академічної групи кандидатом економічних наук, доцентом, доцентом кафедри економіки Пушкар Тетяною Андріївною. На зустрічі відбулося обговорення актуальних для академічної спільноти питань академічної доброчесності, запобігання виникненню конфліктних ситуацій та процедури їх розгляду у разі виникнення, запобігання і недопущення булінгу в Університеті. Куратор ознайомив групу із положеннями Кодексу честі Університету, положенням щодо комісії з питань етики та академічної доброчесності. Також увагу приділи важливості дотримання принципів академічної доброчесності, розгляду можливих її порушень та дії у разі їх виявлення, а також недопущення булінгу в академічній спільноті, що повинне сприяти створенню доброзичливого і комфортного для всіх учасників освітнього процесу середовища.

 2 2

2 3

 


 

photo 2021 06 22

Обговорення актуальність освітньо-професійної програми "Економічна аналітика"

22.06.2021 року у Центрі трансферу технологій "Мегаполіс" ХНУМГ імені О. М. Бекетова відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри Економіки зі стейкхолдерами - Берзоном Денисом Олександровичем, керівником групи техніко-економічного супроводу інвестиційних проектів Управління з супроводу інвестиційних програм Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій (КП "Харківводоканал") та Левандовською Оленою Михайлівною, членом правління ПрАТ "Харківський плитковий завод" (Директор департаменту планування та контролю. На зустрічі обговорювали актуальність освітньо-професійної програми "Економічна аналітика" для студентів другого (магістерського) рівня та ситуацію на ринку праці України. Стейкхолдери надали рекомендації щодо вдосконалення програми та побажали успіхів магістрам, які вже через півроку отримують диплом та вийдуть в трудовий простір. 

 


Кафедра Економіки вітає Вершиніну Дарину Миколаївну з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії


IMG 8207

Вперше в університеті пройшов захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності «Економіка»

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.089.008 працювала у складі:

Голова ради: Ілляшенко Олена Вікторівна, д-р екон. наук, професор, професор кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Рецензенти:

Кондратенко Наталія Олегівна, д-р екон. наук, професор, професор кафедри менеджменту і публічного адміністрування Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова;

Шаповал Галина Миколаївна, канд. екон. наук, доцент, доцент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Опоненти:

Живко Зінаїда Богданівна, д-р екон. наук, професор, професор кафедри менеджменту Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ;

Савенко Ксенія Сергіївна, канд. екон. наук, доцент, начальник Управління контрольно-аналітичної діяльності Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради.

Дарина Вершиніна підготувала дисертацію «ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКООРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» під керівництвом д-ра екон. наук, професора, завідувача кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту Момот Тетяни Валеріївни з галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «Економіка».

Дисертація отримала схвальні відгуки членів спеціалізованої вченої ради.

Щиро вітаємо Дарину Вершиніну та її наукового керівника!

Бажаємо приголомшливих можливостей і чудових ідей, доброї удачі в житті і безсумнівного щастя!


27 травня у рамках договору про співпрацю між Науково-навчальним інститутом Економіки і Менеджменту Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Фінансово-економічним факультетом Національної академії статистики, обліку та аудиту магістрам групи ЕкАн2020-1 спеціальності 051 – Економіка ОП «Економічна аналітика» було проведено лекцію на тему «Економічна етика», що проводилась Черушевою Галиною Батрбеківною, доцентом кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін.

Магістри були ознайомлені з основними категоріями і поняттями економічної етики, що виступає в якості нормативної основи економічної діяльності, регулюючої взаємини у сфері економіки, що формулює і пред'являє моральні вимоги до всіх суб'єктів економічних відносин. На лекції були висвітлені проблеми співвідношення моралі і конкуренції в контексті ринкової економіки та популяризована тема академічної доброчесності.

Студенти двох ВНЗ обговорили шляхи подальшої наукової співпраці.

5 1    Снимок экрана 3

 

Кафедра вітає студента Євменова Романа із перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства» у номінації «Креативний підхід до розкриття теми», що відбувся 15-16 квітня 2021 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у режимі відеоконференції. На конкурсі Роман презентував власне дослідження на тему «Удосконалення політики управління конкурентоспроможністю у готельному господарстві». Бажаємо Роману подальших успіхів та перемог!

image 2021 04 15 10 04 25Грамотаphoto 2021 04 20 19 14 20 2photo 2021 04 20 19 14 20

 

Здійснюється перенесення навчальних занять:

14.05.2021 р.

2 курс група ЕП 2019-1, МіЕК 2019-1

5 пара – Фінансовий ринок

на 07.05.2021 на 6 пару

17.05.2021 р.

2 курс група ЕП 2019-1, МіЕК 2019-1

2 пара – Фінансовий ринок

на 30.04.2021 на 6 пару

12.05.2021 р.

1 курс група МГКТС 2020-3

3 пара – Теорія організації

на 04.05.2021 на 3 пару

12.05.2021 р.

1 курс група МГКТС 2020-4

4 пара – Теорія організації

на 06.05.2021 на 1 пару

12.05.2021 р.

1 курс група МГКТС 2020-4

5 пара – Теорія організації

на 06.05.2021 на 2 пару

14.05.2021 р.

1 курс група МГКТС 2020-3

3 пара – Теорія організації

на 04.05.2021 на 4 пару

14.05.2021 р.

1 курс група МГКТС 2020-2

4 пара – Теорія організації

на 05.05.2021 на 5 пару

 

У зв’язку з тим, що 30 березня по 2 березня 2021 року доцент кафедри економіки Пушкар Тетяна Андріївна задіяна у виїзній експертизі акредитації освітньої програми як експерт Національного агентства з питань забезпечення якості вищої освіти (наказ №568-Е від 16.03.2021), заняття переносяться .

з 30 березня, 2 пара, лекція, Економіка будівництва,

групи ЦІ ВВ 2018-1у, ЦІ ТГВ 2018-1у, ЦІ ВВ 2017-1, ЦІ ТГВ 2017-1, групи ПЦБ 2018-1у, ПЦБ 2018-1уе, ПЦБ 2018-2у, ПЦБ 2017-1, ПЦБ 2017-1е

на 26 березня 2021р., 5 пара (дистанційно) (16-05-17-40)

з 30 березня, 4 пара, лекція, Економіка будівництва, групи МБГ 2018-1у, МБГ 2018-2у, МБГ 2017-1, МБГ 2017-2

на 29 березня 2021р., 1 пара (дистанційно) (8-30-10-05)

з 31 березня, 5 пара, практичне заняття, Економіка будівництва, групи ПЦБ 2018-2у

на 2 квітня 2021р., 5 пара (дистанційно) (16-05-17-40)

з 31 березня, 6 пара, практичне заняття, Економіка підприємства, група НІіТ 2017-1

на 7 квітня 2021р., 6 пара (дистанційно) (17-45-19-40)

з 30 березня, 5 пара, лекція, Економіка підприємства, група НІіТ 2017-1

на 8 квітня 2021р., 5 пара (дистанційно) (16-05-17-40)

з 30 березня, 3 пара, лекція, Економіка містобудування, група М МБГ 2020-1

на 26 квітня 2021р., 2 пара (10-15-11-50)

 

У зв`язку з тим, що 22 березня 2021 року у 10-00 відбудеться розширене засідання кафедри Економіки, де відбудеться попередня експертизи дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 «Економіка», здійснюється перенесення навчальних занять:

22.03.2021 р.

2 курс група ЕП 2019-1, МіЕК 2019-1

2 пара – Фінансовий ринок

на 26.03.2021 на 6 пару

посилання: https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3af021ff80e6e5484abeb1a0c6bcf2c611%40thread.tacv2/%25D0%259E%25D0%25B1%25D1%2589%25D0%25B8%25D0%25B9?groupId=ab41386c-fafc-4a9a-b7d5-061aca419689&tenantId=b4e18cf3-2cc0-446f-afb7-f3c65cf9d6d8

22.03.2021 р.

4 курс група ХарЕП 2017-1,

2 пара – Обгрунтування господарських рішень та оцінювання ризиків

на 22.03.2021 на 4 пару

посилання: https://us04web.zoom.us/j/8414440982?pwd=NXFLdUl4VVBia3lRWTM3eGxGMnd0QT09

Ідентифікатор конференції: 841 444 0982
Код доступу: 9a0q5a

22.03.2021 р.
3 курс група ЕП 2018-1
2 пара – Економіка нерухомості в ЖГ
на 24.03.2021 на 2 пару

 
 

 

 

Гарант освітньої програми Економічна аналітика Єсіна Валерія Олександрівна, гарант освітньої програми Економіка Пушкар Тетяна Андріївна та гарант освітньої програми Економіка підприємства Серьогіна Дар'я Олександрівна 11.02.2021 прийняли участь у онлайн семінарі "Алгоритм підготовки до акредитації", до було організовано експертами Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти" для гарантів освітніх програм.

Screenshot 20210211 165040 Zoom   20210302 193636  Screenshot 20210211 162130 Zoom

 

 

Гарант Освітньої програми "Економічна аналітика" Єсіна Валерія Олександрівна прийняла участь в Міжнародному форумі «Людський капітал. Новий порядок денний», що відбувся 12-13 листопада 2020 року. Форум було організовано Національним агентством кваліфікацій. На форумі було розглянуто питання інституційних перетворень щодо розвитку і використання людського капіталу загалом, та побудови Національної системи кваліфікацій. 

 

Картинка для Сайта

 

Кафедра Економіки вітає Пана Миколая Павловича з Ювілеєм!

ювілей

 

 Вітаємо викладачів кафедри економіки з успішним навчанням в UNCTAD!

Завідувач кафедри Економіки Матвєєва Н.М. та доценти кафедри Єсіна В.О. і Славута О.І. протягом 6 тижнів пройшли навчання і отримали сертифікат на Е-курсі International Merchandise Trade Statistics (IMTS). Курс розроблений Статистичним відділом ООН і ВТО з метою підвищення навичок застосування  сучасних  стандартів IMTS, визначення найкращих джерел даних, напрямків розповсюдження метаданих та зв’язків з економічним аналізом і метою національної політики.

Всього на курсі було 950 учасників із 139 країн світу. Учасники були забезпечені численними навчальними інструментами (аудіо- та відеоматеріали, інтерактивні презентації), мали можливість спілкування як з колегами з інших країн, так і з експертами ООН. За результатами складання тестів наші колеги показали рівень успішності вище 95%.

1

 


Ми у соцмережах

FacebookInstagram

прав прий

Підготовчі курси освіта

Додатковий набір

vtour

Освітні ресурси

На сайті Один гість та користувачі відсутні