Інформація щодо складу ЕК та графіку захисту

Екзаменаційна комісія з атестації бакалаврів із спеціальності 051 – Економіка освітня програма Економіка підприємства у складі:

Голова – Серьогіна Д. О.– доцент кафедри економіки, к.е.н., доцент

Секретар – Самойленко О. С. – старший лаборант кафедри економіки

Члени комісії:

Пушкар Т. А. – доцент кафедри економіки, к.е.н., доцент

Соболєва Г. Г. – доцент кафедри економіки, к.е.н., доцент

 

 uYtfb

 

ГРАФІК ЗАХИСТУ ДИПЛОМНИХ  РОБІТ СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ 

Дата 

Час 

Аудиторія 

Примітка 

02.11.2020 

ЕК №1 

(бакалавр) 

8:30-11:30 

12:00-15:00 

Платформа  

MS Teams  

1.                   Чебаненко Олександр Вячеславович 

2.                   Сумцова Анжела Олександрівна 

3.                   Стремцова Дар`я Євгенівна 

4.                   Гайдар Олена Григорівна 

5.                   Лінива Марина Володимирівна 

6.                   Мороз Юлія Олександрівна 

1.                   Бондаренко Катерина Павлівна 

2.                   Лисун Інна Володимирівна 

3.                   Діденко Валерій Вадимович 

4.                   Дякова Аліна Олександрівна 

5.                   Маскіна Любов Володимирівна 

6.                   Миргород Ірина Юріївна 

03.11.2020 

ЕК №1 

(бакалавр) 

8:30-11:30 

12:00-15:00 

Платформа  

MS Teams  

1.                   Хецуріані Нателла Емзарівна 

2.                   Книшенко Юрій Вікторович 

3.                   Грецька Світлана Миколаївна  

4.                   Балабай Оксана Миколаївна  

5.                   Єрмак Юлія В`ячеславівна 

6.                   Мясоутов Костянтин Дамірович 

1.                   Спіцина Катерина Вікторівна 

2.                   Шеремет Світлана Миколаївна 

3.                   Сілецький Валентин Вікторович 

4.                   Бондаренко Вікторія Андріївна 

5.                   Муковоз Юлія Олександрівна 

6.                   Іванченко Дмитро Юрійович 

04.11.2020 

ЕК №1 

(бакалавр) 

8:30-11:30 

12:00-15:30 

Платформа  

MS Teams  

1.                   Бабкіна Тетяна Юріївна 

2.                   Шаповалова Наталя Володимирівна 

3.                   Рєзнік Ірина Миколаївна 

4.                   Романенко Крістіна Юріївна 

5.                   Кваніна Анастасія Сергіївна 

6.                   Чернушенко Карина Андріївна 

1.                   Кірієнко Наталя Петрівна 

2.                   Міщенко Євгеній Юрійович 

3.                   Фальдштинський Віталій Михайлович 

4.                   Степаненко Валентина Вікторівна 

5.                   Уманський Сергій Борисович 

6.                   Коломійцев Ігор Ігорович 

7.                   Пєшко Олександр Олександрович 

05.11.2020 

ЕК №1 

(бакалавр) 

8:30-11:30 

12:00-15:30 

Платформа  

MS Teams  

1.                   Нарожна Наталія Іванівна 

2.                   Шпаковська Наталя Михайлівна 

3.                   Добридень Марина Ігорівна 

4.                   Тущенко Валентина Володимирівна 

5.                   Кошляк Анастасія Геннадіївна 

6.                   Курсова Кіра Євгенівна 

1.                   Туман Олена Іванівна 

2.                   Василевська Інна Вікторівна 

3.                   Сергієнко Алла Володимирівна 

4.                   Савінов Артем Вікторович 

5.                   Пашкова Марина Андріївна 

6.                   Казаков Микола Олександрович 

7.                   Казакова Наталія Миколаївна 

06.11.2020 

ЕК №1 

(бакалавр) 

8:30-11:30 

12:00-15:30 

Платформа  

MS Teams  

1.                   Козлов Роман Русланович 

2.                   Пудов Дмитро Олександрович 

3.                   Каленич Наталія Вікторівна 

4.                   Корольова Наталія Володимирівна 

5.                   Салащенко Аліна Сергіївна 

6.                   Волкодав Нікіта Володимирович 

1.                   Венгер Світлана Григорівна 

2.                   Нікітіна Марія Олексіївна 

3.                   Гуцал Наталія Іванівна 

4.                   Баканова Анастасія Віталіївна 

5.                   Візірякін Євген Миколайович 

6.                   Довженко Єлизавета Ярославівна 

7.                   Білоковаленко Ольга Олександрівна 


На сайті 1104 гостей та користувачі відсутні